Laatst zag ik dit lakje liggen in de Kruidvat. ‘Alweer een nagellakje Lisa, moet dat nou?’ riep mijn verstand. Tja, de kleur sprak mij zo aan. Én zo’n soortgelijk kleurtje had ik nog niet. Meenemen dus! Voor de prijs hoefde ik het niet te laten in ieder geval
Een donkergroen lakje, met shimmer dat wel blauw lijkt. Prachtig vind ik de kleur. Helemaal voor dit seizoen.
Het lakje dekt perfect in 2 laagjes en is redelijk snel droog.
Je ziet hier goed de mix tussen blauw en groen. Ik heb het idee dat het lakje zelf echt groen is, maar dat de shimmer het kleurtje wat blauwig maakt. Zo’n mooi effect vind ik het.
Het lakje blijft zo’n 2 dagen mooi, daarna begint het te chippen.
Ik heb het lakje in de korte tijd dat ik ‘m in mijn bezit heb, al 2 keer gebruikt. En dat zegt veel aangezien ik veel nagellak heb die ik zo veel mogelijk probeer af te wisselen. Dit lakje vind ik gewoon perfect. Het is heerlijk donker, maar omdat het niet zwart is wordt het geen harde kleur. Groen is een feestelijke kleur, en perfect voor de feestmaand die we zo ingaan.
Het kwastje lakt fijn, de kleur dekt goed, het lakje blijft prima zitten en het prijsje is heerlijk zacht. I like
Het kleurtje heet Miss Universe (147).
Essence is te koop bij o.a. Kruidvat en de nagellak kost €1,69.
Welk kleurtje nagellak dragen jullie nu veel?
Liefs,
Lisa

Wat een gaaf kleurtje! Ik draag op het moment eigenlijk van alles, ik probeer zoveel mogelijk af te wisselen
Afwisselen is ‘t leukst
Doe ik ook altijd!
Mooi kleurtje!
Ik draag momenteel eentje van O.P.I. maar kan zo niet meteen op de naam komen :p
Ik kende dit Essence lakje nog niet, wat is die mooi!
Ik heb hem zelf ook en ik vind hem echt prachtig!
x
ik vind het wel een mooi winters kleurtje!
Prachtig kleurtje. En mooie foto’s btw.
Dit lakje heb i ik ook, ik vind hem prachtig!