TAG: Van 10 tot 1

En weer kwam ik een leuke TAG tegen die ik niet kon weerstaan om in te vullen. En tja, wat is invullen zonder ‘m dan online te gooien? Bij deze dus mijn Van 10 tot 1 TAG. Hopelijk vinden jullie ‘m een beetje leuk :)

10 dingen over mezelf:

* Ik ben een grote dierenliefhebber. Ik moet dan altijd knuffelen als ik dieren tegenkom, zeur al weken tegen mijn vriend dat ik weer naar de kinderboerderij geitjes wil knuffelen en kan niet tegen dierenleed!
* Ik ben een grote Harry Potter fan! Ik lees ieder jaar alle boeken opnieuw en kijk dan altijd de films er weer achteraan. Vanaf mijn 14e ben ik al fan, dat betekent dat ik dat ritueeltje al zo’n 12 jaar uitvoer ;)
* Ik heb helaas nogal wat lichaamsproblemen. Zo heb ik het Hypermobiliteitssyndroom (HMS) dat zorgt voor veel gewrichtsklachten. Daardoor heb ik ook veel rugproblemen, waaraan ik nu 3 keer geopereerd ben, 2 jaar voor heb moeten revalideren in een revalidatiecentrum en nu nog steeds therapie voor volg. Binnenkort ga ik naar de pijnkliniek.
* Het weer beinvloedt mijn lichaam en geest. Ik haat de kou en hou ontzettend van de warmte en de zon! Mijn lichaam is in de zomermaanden zoveel beter dan in de koude wintermaanden.
* Ik ben geen ochtendmens! Wakker worden vind ik erg moeilijk. Maar wanneer het zonnetje schijnt gaat dat al een stuk makkelijker.
* Ik ben door de jaren heen veel verhuisd en dat vind ik niet leuk. Ergens mis ik een echte thuisbasis; daar waar ik ben opgegroeid.
* Ik kan niet tegen (sigaretten)rook, daardoor ontwijk ik veel café’s en andere plekken waar veel gerookt wordt. (Ik word dan benauwd, last van mijn longen, mijn ogen worden rood en gaan tranen.)
* Ik ben dol op mijn chihuahua’s: Lizzy en Lea. We hebben meerdere asielhonden gehad en ik wilde heel graag eens dit ras hebben omdat ik er echt verliefd op geworden was. Dat karakter, die koppie’s, echt geweldig!
* Soms denk ik dat ik wel eens verslaafd aan shoppen ben (al valt het de laatste tijd weer mee) haha!
* Mijn vriend ken ik al vanaf de kleuterschool. We zaten al bij elkaar in de klas in groep 1, waar we stiekem ook al een beetje vriendje-vriendinnetje waren.

Ik ben de tweede links (en naast mij mijn schattige broertje) en helemaal rechts is mijn vriend. Je ziet dat we al stiekem op elkaar aan het azen waren hahah ;) We zaten hier in groep 1 en waren zo’n 4 jaar oud.

9 dingen die ik leuk vind:

* Make-Up!
* Lekker eten
* Lezen
* Het zonnetje
* Muziek luisteren
* Shoppen
* Vriendinnen
* Honden! Pups!
* Chihuahua’s, en dan vooral mijn lieverds:

 

8 dingen die ik niet leuk vind:

* Wanneer mijn lijf als mijn vijand voelt (wanneer ik veel pijn heb dus)
* De kou
* Niet kunnen slapen
* Mensen die diertjes pijn doen
* Drukte
* Iemand die mij lief is verliezen
* Oorlog
* Mensen die slechte dingen doen (noem ‘t maar op)

7 plekken waar ik graag kom:

* Arnhem, Kronenburg (shoppen!)
* Bij m’n moeder thuis (Sinds kort op het platteland, voelt als vakantie)
* Bij ons thuis (mij en mijn vriend, het échte thuis dus)
* Bij mijn oma thuis..al kan dat nu niet meer. Daar voelde ik me altijd erg thuis.
* In een restaurant
* Op het strand op vakantie
* Maastricht (ook shoppen)

6 manieren om mijn hart te winnen:

gewoon lief zijn
*
attent zijn
*
humor hebben en gevat zijn
*
goed kunnen luisteren
*
mij kunnen verrassen
*
lief zijn voor dieren

5 plaatsen waar ik nog heen wil:

* Sydney (nog 2 maandjes!)
New York
*
Parijs
*
Willemstad (eigenlijk alle ABC eilanden)
* Londen

4 dingen of personen waar ik niet zonder kan:

* Mijn lieve vriendje
* Mijn lieve hondjes
* Boeken
* De zon

3 van mijn lievelingsliedjes:

* Kelly Clarkson met Addicted
* Jordan Sparks ft Chris Brown met No Air
* Des’ree met I’m Kissing You:

[youtube p7eH9qnH8TM]

 

2 wensen:

* Dat iedereen waar ik om geef een gezond en gelukkig lang leven mag hebben.
* Dat er geen lijden meer op deze wereld bestaat.

1 laatste woord:

* Hoop. Altijd hoop houden. ‘Fear can hold you prisoner, Hope can set you free.’ (Quote uit mijn favoriete film The Shawshank Redemption.)

Bron 

Bedankt voor het lezen en tot de volgende keer!

Liefs,
Lisa

8 reacties op “TAG: Van 10 tot 1

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>